Послуги та Ціни

Весільна фотозйомка

Інші види зйомок

Додаткова інформація.

  • У робочі дні з пн. по чт. можна замовити погодинну весільну зйомку. Вартість 2000 грн. годину.
  • Бронювання дати зйомки відбувається після передоплати у розмірі 25% від вартості послуги.
  • Під час бронювання весільної зйомки підписується стандартний договір у 2-х. екземплярах.
  • Додаткова година зйомки весілля 2000 грн.
  • Однокамерна фотографування проходить разом з помічником.
  • Пересування між знімальними локаціями, фотографа та асистента під час весілля відбувається на особистому транспорті.

Подарунковий сертифікат

Зробіть подарунок вашим коханим та близьким. Ми самі потурбуємося про все: підберемо локацію, пропрацюємо образ, замовимо студію. Ваші улюблені отримають море задоволення та незабутніх вражень, а гарні фотографії будуть радувати їх довгі роки.

Зустріч із клієнтом

Ми готові обговорювати всі деталі, пов’язані з важливою подією, у зручній для Вас обстановці. Зустріч відбувається у зручний для Вас час в одному з кафе міста Києва. Ми точно знаємо, що всі Ваші креативні ідеї розкриваються в затишній та невимушеній обстановці, тому завжди рекомендуємо своїм клієнтам зустрічі поза офісами.

Небагато про те, що відбувається на зустрічі:

Знайомство. Ми показуємо приклади своїх робіт у вигляді готових альбомів, а Ви розповідаєте, як уявляєте свій ідеальний день.

Тисяча дрібниць. Багаторічний досвід роботи в галузі весільної зйомки дозволяє нам помітити деякі моменти, які не могли бути продумані. Якщо таких немає – ми будемо дуже раді за Вас! Якщо Ви все ж щось упустили, ми підкажемо, на що ще необхідно звернути увагу під час підготовки весілля.

Обговорення часу. Промовляючи всі моменти зйомки, Ви починаєте краще орієнтуватись у розподілі часу святкового дня. Ми проговоримо з Вами щохвилини, щоб не прогаяти жодної важливої ​​події на Вашому весіллі.

Вибір локації. Найбільш яскраві фотографії виходять під час прогулянки та Love Story. Незалежно від того, у яку пору року відбудеться захід, ми допоможемо підібрати найкращу локацію для фотографій саме для Вас. При цьому обов’язково враховуватиметься стилістика весілля та Ваші побажання.

Вибір партнерів. Якщо Ви ще не знаєте, де замовити крутий букет або знайти найкращого оператора в столиці, не засмучуйтесь – ми порадимо вам майстрів, з якими працюємо вже багато років. На Вашому весіллі будуть працювати найкращі флористи Києва, а для макіяжу нареченій ми порекомендуємо зіркового візажиста.

Оформлення відносин. Обговоривши всі важливі моменти ми укладаємо з Вами договір. Це Ваша та наша гарантія співпраці. Ми завжди прописуємо вартість послуг, а також вид та обсяг робіт, який буде виконано. У договорі обов’язково вказуємо термін проведення заходу, а також матеріали, які ви отримаєте на виході.

Під час зустрічі завжди обговорюється оплата.

Приємним доповненням для Вас буде – сума фіксована у гривні. Якщо ми укладаємо договір, вартість фотозйомки вже не змінюється.

Отримання матеріалу

Ми знаємо, наскільки для Вас важливий День Весілля і як ретельно Ви до нього готуєтеся. Ми намагаємось зберегти Ваш святковий настрій навіть після заходу. Тому готові матеріали Ви отримуєте у красивій тематичній коробочці.

Цифрові фото ми не пересилаємо єлектронну скриньку, а віддаємо записаними на фірмовій флешці. Для друку фотографій використовується фотопапір преміум класу. Ви отримуєте обумовлену кількість фото, розміром 10х15 см.

Разом з готовими фотографіями та цифровим носієм Ви також отримуєте попередньо замовлений альбом. Термін отримання матеріалу після церемонії не перевищує 7 днів.